De cup die 4 jaar geleden voor het eerst uitgereikt werd op Sportpark de Donken, is coming home .
Het regio toernooi dat wordt gezien als voorbereiding op de competitie is jaarlijkse weer een druk bezocht evenement.
Alle talenten van een aantal teams uit de regio zijn hier, in een weekend te bewonderen.
Zo ook het vlaggenschip van medeoprichter en ons TGG.

Op de eerste dag van het toernooi bleek TGG 1 oppermachtig, door winst op stadgenoot BVV en op gastheer Real Lunet was TGG al verzekerd van de volgende ronde.
Vandaag stond er nog 1 poule wedstrijd op het programma, tegen zaterdag vereniging BLC bleef het 0 – 0.

De halve finale bleek een iets minder makkelijk horde, tegen het 2e elftal van OJC Rosmalen bleef men na 90 minuten steken op 1 – 1 . Strafschoppen besliste uiteindelijk terecht dat TGG door ging naar de Finale van de Bossche Cup.

In de Finale trof TGG opnieuw gastheer en regerend kampioen Real Lunet.
Na eerst met 2 – 0 achter te zijn gekomen toonde TGG veerkracht en wist zo vlak voor rust nog de aansluitingstreffer te maken.
Na rust was duidelijk zichtbaar dat het zware toernooi zijn tol begon te eisen, beide teams zaten er een beetje doorheen maar TGG toonde vechtlust en wist uiteindelijk de wedstrijd overtuigend met 2-4 te winnen.
Puur op basis van mentaliteit wist TGG zijn tegenstander te overbluffen en won daarmee niet alleen terecht deze Finale maar ook meer dan terecht het toernooi en de Bossche Cup.
Twee keer winnen van regerend kampioen en gastheer Real Lunet is geen geluk meer en met de ongeslagen status brengt ons 1ste elftal de Bossche Cup weer thuis.

Wij feliciteren Hoofdtrainer Ricardo Aguado, Assistent trainer Jaap Veen en alle spelers van TGG 1 met deze schitterende prestatie van formaat.

TGG is TROTS

zaterdag 25 augustus
15.00 TGG – BVV 1 – 0
15.00 BLC – Real Lunet 0 – 1

16.00 Maliskamp – OJC Rosmalen 2 0 – 1
16.00 FC Engelen – RKKSV 2 – 1

17.00 Real Lunet – TGG 0 – 1
17.00 BVV – BLC 2 – 0

18.00 RKKSV – Maliskamp 1 – 1
18.00 OJC Rosmalen 2 – FC Engelen 0 – 2

zondag 26 augustus
12.00 Maliskamp – FC Engelen 0 – 0
12.00 RKKSV – OJC Rosmalen 2 0 – 2

13.00 Real Lunet – BVV 2 – 0
13.00 TGG – BLC 0 – 0

14.15   1/2 Finale: Real Lunet – FC Engelen   4 – 1
14.15   1/2 Finale: TGG – OJC Rosmalen 2   1 – 1 (TGG w.n.s.)

15.15   Finale: Real Lunet – TGG   2 – 4

Comments

0